Profil společnosti JANTAR Plzeň s.r.o.

Společnost JANTAR Plzeň s.r.o. byla založena v roce 2004 jako právnický subjekt, která navázala na sdružení fyzických osob - založeno v roce 1992.

Společnost Jantar se specializuje na mokré lakování a nabízí kompletní služby v tomto oboru.

Jsme certifikovaní dle: ČSN EN ISO 9001 : 2001 a připravujeme ISO 14001.

V současné době jsme jednou z největších firem v České republice zabývající se touto činností. Dále nabízíme provádění kompletní montáže dílů, poradenskou činnost v oblasti povrchových úprav, velkoobchod a specializovaný maloobchod s nátěrovými hmotami, reklamní činnost a marketing, silniční motorovou dopravu do 3,5 t .

Pracovníci společnosti jsou pečlivě vybíráni a v současné době se počet pohybuje mezi 140-150 zaměstnanci, kteří jsou téměř všichni vyučeni v oboru s několikaletou praxí.

Naše výrobní prostory mají 8000 m2 a plánujeme další rozvoj společnosti, hlavně v oblasti práškového lakování.
V oblasti nátěrových hmot a v zajištění kompletního servisu pro naše zákazníky spolupracujeme s renomovanými firmami vyrábějícími NH v celé Evropě a zároveň sledujeme trendy moderního lakování s ohledem na ochranu životního prostředí. Tomu odpovídá i moderní vybavení lakoven, které JANTAR Plzeň s.r.o. provozuje.

Provádíme různé druhy nátěrů, jak pro běžné odběratele, tak i pro speciální účely, např. vojenská výroba (součásti miniponorek), interiéry dopravních letadel, interiéry a exteriéry dopravních prostředků (tramvaje, trolejbusy), potravinářské a průmyslové stroje, Oil & Gas.

Hlavní zákazníci: BRUSH, ZODIAC AEROSPACE, ŠKODA TRANSPORTATION, ŠKODA ELECTRIC, BENET AUTOMOTIVE, FAIVELEY TRANSPORT, EVOBUS, ABB, OTAVSKÉ STROJÍRNY, KORAMEX, OMB COMPOSITES, SAVEA, 5M, DOOSAN BOBCAT, TS PLZEŇ, ZIEGLER